نمایش 1–12 از 388 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36
بستن

آثار انکار ، تردید و جعل در رویه دادگاه ها

۳۷۰,۰۰۰ ریال
این کتاب کاربردی و عملی بی نظیر تمامی اطلاعات مربوط به دعاوی  آثار انکار، تردید و جعل در رویه دادگاه­ها از جمله  آثار انکار و سکوت ،آثار تردید،آثار حقوقی جعل و اثار حقوقی جعل اعتبارات اسنادی را یکجا در اختیار ما قرار می دهد.
بستن

آثار علم قاضی

۵۰۰,۰۰۰ ریال
 این کتاب کاربردی و عملی بی نظیر تمامی اطلاعات مربوط به دعوای آثار علم قاضی از جمله علم قاضی در امور کیفری،علم قاضی در امور مدنی،علم قاضی در حدود،علم قاضی در امور حقوقی،علم قاضی و علم قاضی در زنای محصنه را یکجا در اختیار ما قرار می دهد.
بستن

آثار وکالت در رویه دادگاه‌ها

۴۱۰,۰۰۰ ریال
این کتاب کاربردی و عملی بی نظیر تمامی اطلاعات مربوط به دعوای آثار وکالت از جمله آثار وکالت نسبت به وکیل و موکل،آثار وکالت بلاعزل،آثار وکالت نسبت به دادگاه،آثار وکالت بلاعزل به موکل،اثار عقد وکالت و آثار تفویض وکالت را یکجا در اختیار ما قرار می دهد.
مكان گيرنده
بستن

آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور (کیفری)

تماس بگیرید
اهمیت و کاربرد آراء وحدت رویه بدیهی است و در این کتاب متن و مذاکرات مربوط به تصویب کلیه آراء وحدت رویه کیفری آمده است. لازمه تسلط به امور کیفری  آگاهی از آراء وحدت رویه کیفری است. در این کتاب مجموعه آرای وحدت رویه کیفری آورده شده است.
بستن

آراء وحدت رویه دیوان‌عالی‌کشور -جلد دوم

۶۷۰,۰۰۰ ریال
عنوان کتاب: مجموعه آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور(جلد دوم)
بستن

آزمون های پنج سال اخیر ارشد حقوق خصوصی

۳۶,۰۰۰ ریال
عنوان کتاب: آزمونهای پنج سال اخیر ارشد خصوصیمؤلف: گروه پژوهشیناشر: انتشارات چراغ دانشنوبت چاپ: اول/۱۳۹۶قطع و تیراژ: وزیری / ۱۰۰۰ نسخهکد کتاب: ۹۱۳
بستن

آزمون های کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

۷۹۰,۰۰۰ ریال
عنوان کتاب: مجموعه آزمون­های کارشناسی ارشد حقوق خصوصی (سراسری و آزاد)