هوپا ناشر کتاب‌های کودک، نوجوان و جوان و بازی‌های فکری - آموزشی است که از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده است.

فعالیت هوپا با ارائه‌ی نسل جدیدی از بازی‌های فکری - آموزشی شروع شد، بر اساس تولید داخلی و با کیفیتی قابل مقایسه با محصولات بین‌المللی در این حوزه. پس از موفقیت هوپا در بخش بازی‌های فکری، از سال 1394 برنامه‌ریزی آن برای انتشار کتاب‌های مناسب کودک، نوجوان و جوان آغاز گشت و سرانجام در اردیبهشت 1395، مصادف با نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نخستین کتاب‌های هوپا به بازار عرضه شد.

در این مدت، ما با افتخار، شاهد گسترش بسیار سریع و روزافزون مخاطبان خود بوده‌ایم و امروز می‌توانیم بر پایه‌ی اعتماد آن‌ها که بی‌تردید بزرگ‌ترین سرمایه‌ی هوپا است، خود را اتفاقی نو در نشر کودک و نوجوان ایران بنامیم.

مهم‌ترین و نخستین ویژگی‌ای که همواره در تولید کتاب در نظر داشته‌ایم و خواهیم داشت، جذابیت آن برای مخاطبان است. و اگر بخواهیم باز هم از ویژگی‌های دیگری یاد کنیم، این‌ها را می‌توان شمرد:

- انتشار آثار نویسندگان برتر ایرانی با تصویرگری‌های جذاب

- انتشار آثار ترجمه‌شده از زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، سوئدی و آلمانی که مستقیماً از زبان اصلی ترجمه شده‌اند. (هوپا در ترجمه‌ی کتاب، خود را فقط به کتاب‌های انگلیسی منحصر نکرده است.)

- پایبندی به حقوق قانونی بین‌المللی نویسندگان و ناشران با خریدن حق قانونی انتشار (کپی‌رایت) تمام آثار ترجمه

- کیفیت چاپ بالا، استفاده از کاغذ مناسب محیط زیست و پایبندی به استانداردهای جهانی نشر به دلیل حضور بین‌المللی

ما در هوپا خود را در ابتدای راهی می‌دانیم که نتیجه‌ی آن حضور بین‌المللی کتاب‌های نویسندگان و تصویرگران ایرانی و چشیدن لذت ادبیات و کتاب به انبوه مخاطبان ایرانی خواهد بود. در این راه دست همه‌ی پدیدآورندگان و مخاطبان را به گرمی می‌فشاریم و امیدواریم از نقد خود ما را بی‌بهره نگذارند.

شما می توانید کتاب های ما را از فروشگاه آنلاین www.3030book.ir‌ یا بانک کتاب سی سی بوک یا بانک کتاب ما خریداری نمایید.

مشاهده همه 4 نتیجه

ترتیب نمایش 16 24 32