نمایش 1–12 از 770 نتیجه

نمایش سایدبار
نمايش دادن 12 24 36

بسته کتاب‌های مرجع پیش دبستانی

۲,۱۶۰,۰۰۰ ریال

کتاب جامع زیست‌ شناسی (۱) دهم هفت خوان

۱,۷۸۰,۰۰۰ ریال

کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای شیمی دوازدهم جلد اول

۱,۶۵۰,۰۰۰ ریال

کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای شیمی دوازدهم جلد دوم

۱,۵۲۰,۰۰۰ ریال

کتاب مبانی هندسه

۱,۵۰۰,۰۰۰ ریال

کتاب فیزیک برای علوم زیستی (تالیف)

۱,۴۵۰,۰۰۰ ریال

کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای شیمی دهم واجب (تک جلدی)

۱,۴۰۰,۰۰۰ ریال

کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای شیمی دهم جلد دوم

۱,۴۰۰,۰۰۰ ریال

کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای شیمی یازدهم جلد دوم

۱,۳۲۰,۰۰۰ ریال

کتاب کنکور عربی زبان قرآن جامع دهم، یازدهم و دوازدهم از مجموعه مرشد (رشته‌ ریاضی و تجربی)

۱,۲۹۰,۰۰۰ ریال

کتاب کنکور فیزیک جامع دوازدهم کیمیا از مجموعه مرشد (رشته ریاضی)

۱,۲۸۰,۰۰۰ ریال

کتاب پاسخ‌نامه بانک سوال مسابقات ریاضی نهم از مجموعه مرشد

۱,۲۶۰,۰۰۰ ریال

شرکت آموزشی، فرهنگی و انتشاراتی مبتکران در سال 1365 کار خود را با تالیف و تدوین کتاب‌های علمی و آموزشی آغاز کرد. این شرکت تا به حال بیش از 3000 عنوان کتاب در زمینه‌های دایرةالمعارف و فرهنگ ‌لغات،کتاب‌های دانشگاهی، کتاب‌های ورزشی، کتاب‌های کودک و نوجوان، کتاب‌های آموزشی منتشر کرده‌است.

این شرکت به منظور بالا بردن سطح علمی و آگاهی جوانان و نوجوانان، حوزه فعالیت‌های خود را از انتشارات به فعالیت‌های آموزشی و مشاوره‌ای بسط داده است. از جمله فعالیت‌های آموزشی شرکت مبتکران، برگزاری آزمون‌های توصیفی، دوره‌ای و تیزهوشان است. این آزمون‌ها که بر اساس برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی مشخصی برگزار می‌شوند، گزارش کاملی از عملکرد دانش‌آموزان و حتی معلمان ارائه می‌دهند. علاوه بر این گزارش‌ها که شامل گزارش مدیریتی، گزارش دبیر و گزارش پیشرفته دبیر هستند، کارنامه مشاوره نیز ارائه می‌شود که دانش‌آموزان را جهت رفع نقاط ضعف و پیشرفت بهتر در دروس راهنمایی می‌کند.

از حوزه‌های دیگر فعالیت این شرکت، ارائه مشاوره تحصیلی به دانش‌آموزان است که به دو صورت مجازی و حضوری انجام می‌شود. مشاوران مجرب، با ارائه مقالات و مطالب مفید به دانش‌آموزان از طریق وب‌سایت مبتکران و همچنین مشاوره حضوری و تلفنی، دانش‌آموزان را جهت پیشرفت تحصیلی و برطرف نمودن مشکلات یادگیری آنان کمک می‌کند.

همچنین شما می توانید کتاب های انتشارات مبتکران را از فروشگاه آنلاین www.3030book.ir‌ یا بانک کتاب سی سی بوک یا بانک کتاب ما خریداری نمایید.