شرکت آموزشی، فرهنگی و انتشاراتی مبتکران در سال 1365 کار خود را با تالیف و تدوین کتاب‌های علمی و آموزشی آغاز کرد. این شرکت تا به حال بیش از 3000 عنوان کتاب در زمینه‌های دایرةالمعارف و فرهنگ ‌لغات،کتاب‌های دانشگاهی، کتاب‌های ورزشی، کتاب‌های کودک و نوجوان، کتاب‌های آموزشی منتشر کرده‌است.

این شرکت به منظور بالا بردن سطح علمی و آگاهی جوانان و نوجوانان، حوزه فعالیت‌های خود را از انتشارات به فعالیت‌های آموزشی و مشاوره‌ای بسط داده است. از جمله فعالیت‌های آموزشی شرکت مبتکران، برگزاری آزمون‌های توصیفی، دوره‌ای و تیزهوشان است. این آزمون‌ها که بر اساس برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی مشخصی برگزار می‌شوند، گزارش کاملی از عملکرد دانش‌آموزان و حتی معلمان ارائه می‌دهند. علاوه بر این گزارش‌ها که شامل گزارش مدیریتی، گزارش دبیر و گزارش پیشرفته دبیر هستند، کارنامه مشاوره نیز ارائه می‌شود که دانش‌آموزان را جهت رفع نقاط ضعف و پیشرفت بهتر در دروس راهنمایی می‌کند.

از حوزه‌های دیگر فعالیت این شرکت، ارائه مشاوره تحصیلی به دانش‌آموزان است که به دو صورت مجازی و حضوری انجام می‌شود. مشاوران مجرب، با ارائه مقالات و مطالب مفید به دانش‌آموزان از طریق وب‌سایت مبتکران و همچنین مشاوره حضوری و تلفنی، دانش‌آموزان را جهت پیشرفت تحصیلی و برطرف نمودن مشکلات یادگیری آنان کمک می‌کند.

همچنین شما می توانید کتاب های انتشارات مبتکران را از فروشگاه آنلاین www.3030book.ir‌ یا بانک کتاب سی سی بوک یا بانک کتاب ما خریداری نمایید.

نمایش 1–12 از 919 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 12 24 36

poems: ADual-Language Book: poeَsies: English- Francِaise

تماس بگیرید

بسته کتاب‌های مرجع پیش دبستانی

۱۶۷,۵۰۰ ریال

فیزیک ستونی جلد اول (حرکت برخط راست_ دینامیک) سال دوازدهم

۵۴,۰۰۰ ریال

کتاب برنامه‌ریزى هفته به هفته دوره اول متوسطه

۱۵,۰۰۰ ریال

کتاب برنامه‌ریزى هفته به هفته دوره اول متوسطه

تماس بگیرید

کتاب ۱۱۰ مسئله جبر در المپیاد ریاضی

تماس بگیرید

کتاب ۱۱۰۰ سؤال چهارگزینه‌ای ریاضی سوم ابتدایی

۶۴,۰۰۰ ریال

کتاب ۱۱۰۰ سؤال چهارگزینه‌ای ریاضیات پنجم ابتدایی

۷۷,۰۰۰ ریال

کتاب ۱۱۰۰ سوال چهارگزینه‌‏ای ریاضیات چهارم ابتدایی

۶۸,۰۰۰ ریال

کتاب ۱۱۰۰ سوال چهارگزینه‌‏ای ریاضیات ششم

۹۲,۰۰۰ ریال

کتاب ۲۰ آزمون شبیه ساز تیزهوشان ششم از مجموعه مرشد

۷۰,۰۰۰ ریال

کتاب ۲۰۰ آخر بازی درخشان

تماس بگیرید