انتشارات فرهنگ فردا

انتشارات فرهنگ فردا

انتشارات فرهنگ فردا با سابقه 27 سال خود در زمینه تالیف کتب پزشکی و برگزاری دوه های آموزشی همواره پایه گذار روش های جدید آموزش پزشکی در ایران بوده است؛ به طوری که در سال 1373 که دکتر کامران احمدی برای اولین بار اقدام به خلاصه و ساده نمودن کتب مرجع حجیم پزشکی در قالب کتابهای AOM در ایران نمود، بسیاری از ایشان خردن گرفتند که مگر میش ود پزشکی را خلاصه نمود. اما به تدریج و با توجه به استقبال شدید دانشجویان و پزشکان، نمونه های زیادی از این نوع کتاب به بازار آمد.

انتشار کتابهای گایدلاین و کلاس های پرانتزی و دستیاری

پس از چند سال تجربه موفق در زمینه تالیف مجموعه کتابهای AOM که به عنوان الگویی برای سایر نویسندگان درآمد، در سال 1378 انتشارات فرهنگ فردا با تالیف مجموعه کتب گایدلاین و برگزاری کلاس های پرانتزی و دستیاری به صورت حضوری و مکاتبه ای حرکت بزرگ دیگری را آغاز نمود. در همان سال موج جدیدی از انتقادات به طرف دکتر احمدی آغاز گردید. اما دیری نپایید که همان منتقدان به فکر تشکیل کلاس افتادند و حتی از عناوینی که توسط انتشارات فرهنگ فردا انتخاب شده بود مانند : Guideline , Question bank , Book review و ... به انواع مختلفی تقلید نمودند که البته این تقلیدها هم برای ما افتخار است.

کتابهای گایدلاین های next level

در سال 1390 موسسه فرهنگی انتشاراتی فرهنگ فردا گام بلندی در جهت پایه گذاری روش های نوین تالیف کتاب پزشکی برداشت. تالیف گایدلاین های تمام رنگی با ویژگی های آمده در زیر ، سطح آموزش پزشکی ایران را با یک گام بلند به جلو برد:
• نگارش ساده و دسته بندی شده
• صفحه بندی زیبا به همراه تصاویر رنگی که سبب ارتقاء آموزش می¬شود و همچنین موجب می شود که فرد از درس خواندن لذت ببرد، چرا که هیچ مطلبی را صرفا حفظ نمی¬کند و با مشاهدهی تصاویر و سپس بررسی سوالات مختلف، کاملا مطالب درسی را درک می¬نماید.
• همچنین کتاب¬های گایدلاین برای داوطلبانی که علاقمند به شرکت در آزمون¬های بین¬المللی مثل usmle امریکا، MCCQE کانادا، AMC استرالیا ، PLAB انگلستان و هر آزمون بین المللی دیگر هستند، بسیار مفید و بهترین انتخاب است؛ چرا که در آزمون¬های بین¬المللی سوالات تصویری به وفور یافت می¬شود.

سری کتابهای سطر به سطر Q-BANK انتشارات فرهنگ فردا

• از دیگر مجموعه کتب نشر فرهنگ فردا کتاب های سطر به سطر Question bank می باشد.
• در سال 1397، ساختمان جدید موسسه در 7 طبقه و با تمام امکانات آموزشی روز دنیا افتتاح گردید و آموزش الکترونیک پیشرفته تصویری و تغییر بنیادین در آموزش پزشکی آغاز شد.
• در نهایت بر این باوریم که هنوز در اول راه هستیم و تا استقرار کامل روش های آموزش پزشکی در ایران به تلاش خود ادامه خواهیم داد.

مشاهده همه 30 نتیجه

نمایش 9 24 36

پرانترنی اسفند 99

۹۵۰,۰۰۰ ریال

پرانترنی خرداد 1400

۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال

پکیج آزمون قطب های کشوری

۷,۶۰۰,۰۰۰ ریال

پکیج سطر به سطرها

۲۴,۳۰۰,۰۰۰ ریال

پکیج گایدلاین ها

۲۳,۴۰۰,۰۰۰ ریال

سطر به سطر ( QB چشم )

۲,۲۰۰,۰۰۰ ریال

سطر به سطر ( QB روماتولوژی )

۱,۸۵۰,۰۰۰ ریال

گایدلاین اخلاق پزشکی

۵۰۰,۰۰۰ ریال

گایدلاین اطفال ۱

۱,۸۰۰,۰۰۰ ریال

گایدلاین اطفال 2

۱,۹۰۰,۰۰۰ ریال

گایدلاین اطفال 3

۲,۲۰۰,۰۰۰ ریال

گایدلاین پوست

برای اطلاع از موجودی و قیمت در تلگرام به شماره ۰۹۰۳۷۱۲۵۳۱۸ پیام دهید.

گایدلاین جراحی 1

۱,۷۵۰,۰۰۰ ریال

گایدلاین چشم

۱,۵۰۰,۰۰۰ ریال

گایدلاین خون

۱,۹۵۰,۰۰۰ ریال

گایدلاین روماتولوژی

۱,۹۵۰,۰۰۰ ریال

گایدلاین زنان 1

۲,۱۰۰,۰۰۰ ریال

گایدلاین زنان 2

۱,۹۰۰,۰۰۰ ریال

گایدلاین غدد

۱,۹۰۰,۰۰۰ ریال

گایدلاین کلیه

۱,۹۵۰,۰۰۰ ریال

گایدلاین گوارش

برای اطلاع از موجودی و قیمت در تلگرام به شماره ۰۹۰۳۷۱۲۵۳۱۸ پیام دهید.

گایدلاین مباحث تکمیلی اطفال

۱,۳۵۰,۰۰۰ ریال