نمایش 1–12 از 470 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 12 24 36

قصه های من و بابام رنگی (۳جلد با جعبه)

۹۰۰,۰۰۰ ریال

تاریخ طراحی گرافیک ایران

۷۵۰,۰۰۰ ریال

حساب دیفرانسیل و انتگرال (استوارت) – قسمت اول – جلد دوم

۷۲۰,۰۰۰ ریال

حساب دیفرانسیل و انتگرال (استوارت) – قسمت دوم

۶۹۰,۰۰۰ ریال

حساب دیفرانسیل و انتگرال (شهشهانی) – جلد دوم

۶۵۰,۰۰۰ ریال

شیمی فیزیک – جلد دوم

۵۸۰,۰۰۰ ریال

شیمی فیزیک – جلد اول

۵۸۰,۰۰۰ ریال

حساب دیفرانسیل و انتگرال (استوارت) – قسمت اول – جلد اول

۵۸۰,۰۰۰ ریال

مبانی فیزیولوژی جانوری – جلد دوم

۵۵۰,۰۰۰ ریال

مبانی فیزیولوژی جانوری – جلد اول

۵۵۰,۰۰۰ ریال

مبانی جبرخطی و ماتریس‌ها

۵۵۰,۰۰۰ ریال

ژنتیک : اصول و مسائل

۵۵۰,۰۰۰ ریال

انتشارات فاطمی در سال ۱۳۶۱ با هدف تولید منابع علمی و آموزشی معتبر و به منظور پرورش استعدادهای نسل جوان و نیز ترویج علم تاسیس شد و تاکنون بیش از ۱۷۰۰ عنوان کتاب و نشریۀ علمی منتشر کرده است. از ویژگی‌های بارز کتاب‌های این مؤسسه دقت علمی، نوآوری و رویکرد حرفه‌ای است که بارها از سوی سازمان‌ها و مراکز علمی و آموزشی کشور مورد تأیید و تشویق قرار گرفته است.

انتشارات فاطمی دارای پروانۀ نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عضو «اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان تهران» و عضو «انجمن ناشران کتاب دانشگاهی» است.

انتشارات فاطمی در چهار حوزه به شرح زیر فعالیت می‌کند:

آموزش عالی (کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد)

انتشار کتاب‌های معتبر دانشگاهی با رویکرد و برنامه‌ای جدید در انتشارات فاطمی دنبال می‌شود. این برنامه با تألیف و ترجمۀ کتاب‌های پایه برای دروس عمومی رشته‌های مختلف در سطوح کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی آغاز شده است.

آموزش و پرورش (از پیش دبستانی تا پیش دانشگاهی)

پیشرفت علمی و دستیابی به توسعۀ پایدار مدیون کیفیت نظام آموزشی در دوران پیش از دانشگاه است. از این رو انتشارات فاطمی فعالیت خود را با تولید کتاب برای دانش‌آموزان متوسطه، راهنمایی و ابتدایی، معلمان و علاقه‌مندان به المپیادها و مسابقات علمی دنبال‌می‌کند.

 

علمی عمومی (زندگی‌نامۀ دانشمندان، تاریخ و فلسفۀ علم و علم به زبان ساده)

مخاطبان کتاب‌های علمی عمومی کسانی هستند که به مطالعه روایت‌های جذاب از تاریخ و فلسفۀ علم، زندگینامۀ دانشمندان و مفاهیم علمی به زبان ساده علاقه‌مندند. کتاب‌های علمی عمومی برای عموم نوشته می‌شود اما افراد متخصص نیز از خواندن آن‌ها بی نیاز نیستند.

 

کودکان و نوجوانان (ادبیات داستانی و کتاب‌های علمی و آموزشی)

اثربخشی آموزش‌ در دوران کودکی بیش‌از دوران‌های دیگر است. اگر یادگیری توام با لذت و خاطرات شیرین باشد، در دورۀ نوجوانی تداوم می‌یابد. انتشارات فاطمی با این دیدگاه کتاب‌های منتخبی در شاخه‌های ادبیات داستانی وادبیات علمی و آموزشی منتشر می‌کند.

همچنین شما می توانید کتاب های ما را از فروشگاه آنلاین www.3030book.ir‌ یا بانک کتاب سی سی بوک یا بانک کتاب ما خریداری نمایید.