سلام
ما خیلی‌سبز هستیم! سبز معمولی نه، خیلی‌سبز!
ما فکر می‌کنیم که انجام دادن ِکارهای معمولی یا معمولی انجام دادنِ کارها هیچ تغییری در هیچ کجای دنیا ایجاد نمی‌کند، برای همین به همه می‌گوییم «فرق داشته باش» و به خودمان هم می‌گوییم «ناشر خیلی متفاوت»!
ما همیشه دوست داریم به هر چیز (محصول، خدمت، روش و …) از اول و دوباره نگاه کنیم و آن را متمایز و متفاوت از آن‌چه که هست بسازیم یا ارائه کنیم. دوست داریم با همه‌ی کارهایمان مخاطبانمان را تحت تأثیر قرار دهیم. آن‌ها را بخندانیم، خوشحال کنیم و تعجبشان را برانگیزیم. همیشه دوست داریم بهترین باشیم حتی اگر الان نباشیم آن‌قدر برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم تا به آن دست پیدا کنیم.

ما معتقدیم کتاب تالیف کردن مثل آشپزی کردن است، پختن یک غذای سالم، خوشمزه و هیجان‌انگیز هم جسارت و خلاقیت می‌خواهد و هم دقت و وسواس زیاد! همه‌چیز باید درست و به ‌اندازه انتخاب شود، باید مدام تست شود تا نمک و ادویه‌اش زیاد و کم نشود، باید به اندازه بپزد و جا بیفتد و به موقع هم حاضر شود، خلاصه کلی زحمت دارد و وقت می‌خواهد تا غذای خوشمزه‌ای بشود و بقیه بگویند به به! چه دست‌پختی!

تالیف کتابِ خوب هم همینطور است، از همان سالِ ؟ که کارمان را با یک عنوان کتاب شروع کردیم، همیشه سعی‌مان بر این بود که با نویسنده‌ها و مولف‌های عاشقِ کار و چیره‌دست کار کنیم، با گرافیست‌ها و تصویرسازهای خلاق و غیرمعمولی، با آدم‌هایی که تولید و چاپ کتاب‌های متفاوت و باحال را دوست دارند و با وسواس پروسه‌ی تولید آن را پیگیری می‌کنند، خلاصه با همه‌ی آن‌هایی که دوست دارند یک تغییری هرچند کوچک در یک‌جایی از دنیا ایجاد کنند!

ما با این روحیه و امید، شروع کردیم و در حال حاضر قریب به 400 عنوان کتاب از پیش دبستانی و اول ابتدایی گرفته تا خود کنکور، برای همه‌ی مقاطع و پایه‌ها، تولید و منتشر کردیم، کتاب‌های متنوع، باحال و غیرمعمولی!
تازه این وسط، کودک درونمان را هم تحویل گرفتیم و دنبالش رفتیم و یک‌سری کتاب هم به‌خاطر دلمان با عنوان “نشر پرتقال” تولید کردیم و با انتشار بهترین کتاب‌های جهان برای بچه‌های ایران، باز هم یک کار غیرمعمولی انجام دادیم.

ما عاشق کارمان هستیم و با قدرت ادامه می‌دهیم و از اینکه شما را در کنار خودمان داریم احساس غرور می‌کنیم!

شما می تونید کتاب های ما رو از فروشگاه آنلاین www.3030book.ir‌ یا بانک کتاب سی سی بوک یا بانک کتاب ما خریداری کنید.

نمایش 1–12 از 817 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36
بستن

۲۷۵ بازی نمایشی پیوسته (کتاب کار جامع بازی های تئاتری برای توسعه مهارت های بازیگری)

۹۶۰,۰۰۰ ریال
ناشرافرازمولفگوین لویمترجمحسین فدایی حسینگروه بندیسینما و تئاترقطعرقعینوع جلدشمیزتعداد صفحات528شابک9786003263789نوبت چاپ1سال چاپ1398وزن598کد محصول78653قیمت پشت جلد960000 مشخصات تکمیلی :(بازی های نمایشی،بداهه گویی بازیگری)
بستن

۲۷۵ بازی نمایشی پیوسته (کتاب کار جامع بازی های تئاتری برای توسعه مهارت های بازیگری)

۹۶۰,۰۰۰ ریال
ناشرافرازمولفگوین لویمترجمحسین فدایی حسینگروه بندیسینما و تئاترقطعرقعینوع جلدشمیزتعداد صفحات528شابک9786003263789نوبت چاپ1سال چاپ1398وزن598کد محصول78653قیمت پشت جلد960000 مشخصات تکمیلی :(بازی های نمایشی،بداهه گویی بازیگری)
بستن

۲۷۵ بازی نمایشی پیوسته (کتاب کار جامع بازی های تئاتری برای توسعه مهارت های بازیگری)

۹۶۰,۰۰۰ ریال
ناشر کتاب : افراز /****/ مولف کتاب : گوین لوی /****/ مترجم کتاب : حسین فدایی حسین /****/ گروه بندی کتاب : سینما و تئاتر /****/ قطع کتاب : رقعی /****/ نوع جلد کتاب : شمیز /****/ تعداد صفحات کتاب : 528 صفحه /****/ شابک کتاب : 9786003263789 /****/ نوبت چاپ کتاب : 1 /****/ سال چاپ کتاب : 1398 /****/ وزن کتاب : 598 گرم /****/ کد کتاب : 78653-3030 /****/ قیمت پشت جلد کتاب : 960000
بستن

آخرین آسیابان شوشتر (گذری بر فرهنگ و سازوکار آسیابانی در شوشتر)،(گلاسه)

۵۰۰,۰۰۰ ریال
ناشر کتاب : دات /****/ مولف کتاب : حسین احمد پناه،ناهید احمد پناه /****/ گروه بندی کتاب : فرهنگ /****/ قطع کتاب : وزیری /****/ نوع جلد کتاب : شمیز /****/ تعداد صفحات کتاب : 160 صفحه /****/ شابک کتاب : 9789648898644 /****/ نوبت چاپ کتاب : 1 /****/ سال چاپ کتاب : 1397 /****/ وزن کتاب : 321 گرم /****/ کد کتاب : 77650-3030 /****/ قیمت پشت جلد کتاب : 500000
بستن

آرایه ادبی شب امتحان

۳۰,۰۰۰ ریال
توضیحات تکمیلی رشته ی تحصیلی : علوم انسانی مؤلف : محمد رزمی
بستن

آزمون آمادگی مدارس نمونه دولتی ششم

۳۲۰,۰۰۰ ریال
توضیحات تکمیلی تعداد صفحات : 256 مؤلفان : حمیدرضا شکفته هره دشت, داوود اکبری قورتانی, شبنم اکبری, محمد ستاری اسمرود, مرتضی احسانی, مسعود بیگوند
بستن

آزمون ادبیات کنکور-خان هفتم

۹۵,۰۰۰ ریال
توضیحات تکمیلی مؤلفان : افشین محی الدین،دکتر جلال الدین دهقانی،محمد امیر سلیمانی تعداد صفحات : 88
بستن

آزمون تفکر و پژوهش تیزهوشان ششم

۲۹۰,۰۰۰ ریال
توضیحات تکمیلی تعداد صفحات : 80 مؤلف : وحید ولی
بستن

آزمون جامع تیزهوشان ششم

۴۰۰,۰۰۰ ریال
توضیحات تکمیلی تعداد صفحات : 172 مؤلفان : بهنام بنا پور-مهدی مظلوم شایان-مهدی ابولقاسمی-محمد کشوری-فروزان ممیز-اباصلت نورالهی
بستن

آزمون دیفرانسیل و ریاضیات پایه

۱۹۵,۰۰۰ ریال
توضیحات تکمیلی مؤلف : علی شهرابی تعداد صفحات : 180
بستن

آزمون دین و زندگی

۱۵۵,۰۰۰ ریال
توضیحات تکمیلی مؤلف : فیروز نژاد نجف تعداد صفحات : ۱۰۴
بستن

آزمون ریاضی تجربی

۱۷۵,۰۰۰ ریال
توضیحات تکمیلی مؤلف : رسول محسنی منش تعداد صفحات : 152