انتشارات الگو

انتشارات الگو ناشر کتاب های کمک آموزشی در سال 1384 با مدیریت  آقای محمدحسین متولی شروع به کار کرده‌است و به تدریج با تلاش همراهان به جایگاهی شایسته میان ناشران آموزشی رسیده است.

انتشارات الگو

هستۀ اولیۀ مؤلفان این نشر، جمعی از اعضای هیات علمی مدارس نمونه و برتر  ایران بوده‌اند و انگیزۀ اصلی برپایی آن، نیازی بود که در بازار آموزشی برای دسترسی به محتوای مناسب آموزشی وجود داشت.
«‌نشر الگو‌» با انگیزۀ پاسخ به این نیاز پدید آمد، ولی در آن متوقف نشد و امروزه اهدافی گسترده‌تر را دنبال می‌کند.
مهم‌ترین هدفی که ما دنبال می‌کنیم، برقراری «‌عدالت آموزشی‌» است، عدالت در بهره‌مندی از محتوای آموزشی‌ای که شایستۀ دانش‌آموزان کوشا باشد.
در این راستا کوشیده‌ایم کتاب‌هایی منتشر کنیم که در کم‌ترین حجم ممکن، به شکل بهینه مطالب مورد نیاز دانش‌آموزان را پوشش داده باشد. ابزار ما در رسیدن به این هدف عبارت‌اند از:

ـ انتشار کتاب‌ها در دو گروه اصلی: کتاب‌های «‌سه‌بعدی» و کتاب‌های «‌تست».

کتاب‌های سه‌بعدی جنبۀ آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند. درسنامه‌های کتاب‌های سه‌بعدی کامل و مفصل هستند و با بیان مطالب، نکات، تست‌های مختلف و مسایل متنوع در درسنامه‌ها به دانش‌آموز کمک می‌کنند که بر مبحث مورد نظر تسلط کافی را داشته باشید.

در ادامه تعداد مناسبی تمرین تشریحی و تست با پاسخ کاملا تشریحی برای تمرین و مرور مطالب ارایه شده است. این کتاب‌ها حتی می‌تواند برای دانش‌آموزانی مفید باشد که از نعمت دبیر خوب بی‌بهره‌اند.

کتاب‌های تست که شامل خلاصه درس و پرسش‌های چهارگزینه‌ای با پاسخ کاملا تشریحی و در برخی کتاب‌ها آزمون هستند، جهت تسلط بر مطالب و افزایش مهارت تست زدن تالیف شده اند.

ـ ارزیابی کتاب‌ها پیش از انتشار:

نشر الگو ارتباط دوسویه‌ای با دبیران و مشاوران گران‌قدر کشور برپا کرده است که موجب می‌شود تا پیش از انتشار هر کتاب از نکات قوت و ضعف آن آگاهی یابد و در جهت تقویت و رفع آن‌ها بکوشد.

ـ ویرایش مستمر کتاب‌ها: نشر الگو با حضور در نمایشگاه‌های کتاب در سراسر کشور، ارتباط با دبیران، دانش‌آموزان و مشاوران و انتقال نظرات اصلاحی به مؤلفان همواره کتاب‌ها را ویرایش می‌کند و این تغییر مستمر را رمز ماندگاری و رسیدن به عدالت آموزشی می‌داند.

همچنین شما می توانید کتاب های ما را از فروشگاه آنلاین www.3030book.ir‌ یا بانک کتاب سی سی بوک یا بانک کتاب ما خریداری نمایید.

نمایش 1–12 از 153 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 12 24 36

شیمی پایه کنکور دهم و یازدهم جامع الگو

۱,۱۱۰,۰۰۰ ریال ۸۳۲,۵۰۰ ریال

آرایه ‌های ادبی (نظام قدیم) الگو

۲۳۰,۰۰۰ ریال

آرایه های ادبی کنکور الگو

۴۵۰,۰۰۰ ریال ۳۳۷,۵۰۰ ریال

آرایه های ادبی ویراست جدید الگو

۴۵۰,۰۰۰ ریال ۰ ریال

آمار و احتمال یازدهم تست الگو

۳۷۰,۰۰۰ ریال ۲۷۷,۵۰۰ ریال

آمار و احتمال یازدهم سه بعدی الگو

۴۶۰,۰۰۰ ریال ۳۴۵,۰۰۰ ریال

آموزش عربی ۳ سه بعدی الگو

۲۴۰,۰۰۰ ریال ۰ ریال

آموزش کامل ادبیات ۲ دوم دبیرستان سه‌ بعدی الگو

۲۴۰,۰۰۰ ریال

آموزش کامل ادبیات ۳ سوم دبیرستان سه ‌بعدی الگو

۲۸۰,۰۰۰ ریال

آموزش کامل ادبیات فارسی پیش الگو

۲۸۰,۰۰۰ ریال ۰ ریال

آنالیز ترکیبی المپیاد الگو

۳۹۰,۰۰۰ ریال ۲۹۲,۵۰۰ ریال

ادبیات فارسی جامع کنکور الگو

۶۹۰,۰۰۰ ریال ۰ ریال