علمی و دانشگاهی

نقش مناطق آزاد در توسعه کشور

به گزارش ایسنا، اولین کنفرانس بین‌المللی نقش مناطق آزاد توسط گروه مدیریت و پردیس‌های بین‌المللی دانشگاه تبریز و با همکاری سازمان منطقه آزاد ارس آبان ماه امسال برگزار می‌شود.   

اهمیت تجارت بین‌الملل و نقش مناطق آزاد در تسهیل این امر و کمک به رشد، توسعه و بهبود اقتصاد کشورها از جمله اهدافی است که در اولین کنفرانس بین‌المللی نقش مناطق آزاد در توسعه کشور دنبال می‌شود. 

این کنفرانس در سه محور اصلی «اقتصادی-مدیریتی»، «اجتماعی-فرهنگی-امنیتی» و «صنعت و فناوری» میزبان مدیران و فعالان حوزه‌های مرتبط از کشورهای مختلف جهان است. 

کنفرانس بین‌المللی نقش مناطق آزاد در توسعه کشور ۲۷ آبان ماه امسال در پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تبریز واقع در منطقه آزاد ارس، شهر جلفا برگزار می‌شود. 

محققان و فعالان حوزه‌های یاد شده از جمله جامعه علمی دانشگاهی و فعالان تجارت و بازرگانی می‌توانند مقالات خود را تا تاریخ ۱۵ مهر ماه امسال از طریق پست الکترونیکی [email protected] به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند. 

مهلت ثبت نام برای حضور در کنفرانس تا دهم آبان ماه بوده و ثبت نام از طریق سایت کنفرانس به آدرس http://icftz.ir امکان پذیر است. 

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب‌سایت رسمی کنفرانس مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۰۴۱۳۳۳۹۲۳۶۷ تماس بگیرند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *