علمی و دانشگاهی

غیبت دانشجویان شرکت‌کننده در مراسم اربعین موجه است

به گزارش ایسنا، مهندس احمد صالحی آرا رئیس ستاد اربعین دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه هماهنگی ستاد اربعین که به میزبانی واحد اهواز برگزار شد، گفت: ثبت نام از کارکنان و اساتید در سامانه ساجد آغاز شده و برای این کار تسهیلات ۱۰ و ۳۰ میلیون ریالی در اقساط ۲۰ ماهه برای کارکنان و اساتید در نظر گرفته شده که مستقیماً از سوی سازمان مرکزی واریز می شود.

وی با اعلام اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه اجتماعی هم نقش ویژه خود را ایفا می کند، افزود: به کارکنان و اساتید برای شرکت در اربعین حسینی روزهای ۲۳، ۲۴ و ۲۸ مهرماه مرخصی تشویقی داده می شود.

مهندس صالحی آرا با بیان اینکه غیبت تمامی دانشجویان برای شرکت در مراسم اربعین حسینی (ع) موجه است، گفت: اساتید برای این عزیزان کلاس های جبرانی برگزار می کنند.

رئیس ستاد اربعین دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: ستاد اربعین دانشگاه آزاد اسلامی در کمیته های مختلف از جمله فرهنگی، پشتیبانی، رسانه، اعزام، درمان و نظارت کار خود را آغاز کرده است.

وی اظهار داشت: ستاد اربعین دانشگاه آزاد اسلامی با سه موکب برون مرزی در عمود ۱۹۳ توسط واحد علوم و تحقیقات، عمود ۵۶۴ توسط واحد تهران مرکز و عمود ۱۰۴۱ توسط واحد فارس و یک موکب بزرگ در کربلای معلی توسط واحد خراسان رضوی به سوگواران امام حسین (ع) و چند موکب در مرزهای شلمچه و جذابه خدمت رسانی می کند.

مهندس صالحی آرا با بیان اینکه اجرای کار در این مواکب به عهده بسیج دانشجویی است، گفت: کار پشتیبانی به عهده دانشگاه و واحدهای دانشگاهی است.

حجت الاسلام فرج الله براتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان همچنین در این نشست گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در اربعین امسال حضور پر رنگ تری خواهد داشت.

وی افزود: در اربعین امسال با انسجام فعالیت و تلاش ها، می توان به شکل بهتر به زوار امام حسین (ع) خدمت رسانی کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مهندس صالحی آرا و حجت الاسلام والمسلمین براتی به منظور بررسی شرایط از مرزهای شلمچه و جذابه بازدید کردند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *