علمی و دانشگاهی

عزم جدی جهاددانشگاهی برای حل مشکلات و الگوسازی در جامعه

به گزارش ایسنا، مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جهاددانشگاهی و مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران با حضور دکتر حمیدرضا طیبی(رییس جهاددانشگاهی)، دکتر خداداد غریب پور (مدیرعامل ایمیدرو)، مهدی ذاکری (رییس پژوهشکده فرآوری مواد معدنی)، مجید وفایی فرد (مدیر مرکز مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی) و دیگر معاونان و مدیران دو مجموعه امروز صبح( دوشنبه، 25 شهریور) در دفتر مرکزی جهاددانشگاهی برگزار شد.

دکتر حمیدرضا طیبی در این مراسم در راستای استفاده از نیروهای توانمند بیان کرد: در جهاددانشگاهی به آدم های خوب در دانشگاه ها دسترسی داریم و می‌توانیم در انجام پروژه‌ها از آنها استفاده کنیم، خود نیز پاسخگو باشیم و حرفه‌ای کار را انجام دهیم.

وی افزود: تا این لحظه کار یا قراردادی نبوده است که این نهاد پس از امضا آن را به پایان نرسانده باشد. در حال حاضر تیم خوبی در جهاددانشگاهی داریم. اگر ایمیدرو در همکاری با این نهاد جدی باشد، ما هم کاملا جدی هستیم.

رییس جهاددانشگاهی تصریح کرد: واحدهای موفق جهاددانشگاهی کم تر از پنج درصد به صورت منابع پژوهشی کمک جهاددانشگاهی را دریافت می کنند و 95 درصد به صورت خود اتکا هستند و همین خوداتکایی سبب شده است تا در انتخاب کار با دقت عمل کنند و کاری را انتخاب کنند که توان انجام آن را دارند.

وی افزود: من به این واحدها تاکید می کنم که باید ریسک معقول کنند و در صورت داشتن توان علمی، کار را انجام دهند.

این مسوول تصریح کرد: عزم و اراده جهادگران برای حل مشکلات و توسعه و الگوسازی در جامعه جدی است.

طبق اعلام روابط عمومی جهاددانشگاهی، وی ادامه داد: هر جایی کار شاخصی صورت گرفته نتیجه حمایت مدیران ارشد با جسارت و با قدرت ریسک معقول بوده است و جهاددانشگاهی پاسخ معقولی به اعتماد آن ها داده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.