علمی و دانشگاهی

دانشگاه مازندران صاحب خوابگاه ۳۵۰ ظرفیتی می‌شود

به گزارش ایسنا، دکتر سیدخلاق میرنیا، رئیس دانشگاه مازندران در این آیین با اظهار خرسندی از ورود خیّران نیکوکار به امر توسعه و تعالی دانشگاه مازندران گفت: از اینکه یک خّیر نیکوکار به کمک دانشجویان و در واقع به کمک برادران و خواهران خود در دانشگاه آمده است خرسندیم.

رییس دانشگاه مازندران با اعلام ضرورت همکاری بیشتر خیّرین آموزش عالی با این دانشگاه اظهار کرد: در طول سه سالی که در دانشگاه هستم، در راستای تحقق مساعدت بیشتر خّیرین بسیار تلاش کردم و فکر می‌کنم که از برکات همان جلسات و پیگیری هاست که امروز شخصی مانند آقای طاهری به کمک دانشگاه آمد و قرار است که انشاءالله کار بسیار بزرگ و ماندگاری را در دانشگاه مازندران انجام دهد.

میرنیا با بیان اینکه هم اکنون در خوابگاه دختران، حدود ۱۴۰۰ دانشجو سکونت دارند و بیش از ۱۰۰۰ نفر نیز در خوابگاه خودگردان اسکان دارند، خاطرنشان کرد: برنامه دانشگاه مازندران در راستای توسعه فضای خوابگاهی دانشجویان در حد مطلوب است.

رییس دانشگاه مازندران تاکید کرد: داشتن امنیت و کیفیت در زندگی، می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر روح و روان، درس خواندن و کیفیت تحصیل دانشجویان داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این مجموعه در زمینی به مساحت ۳۲۰۰ متر مربع با ظرفیت ۳۵۰ نفر در ۴ طبقه و در طی مدت ۱۸ ماه ساخته و به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.