علمی و دانشگاهی

دانشگاه سمنان میزبان همایش “گردشگری و آموزش، مهارت و اشتغال” می‌شود

به گزارش ایسنا، دکتر محمد رحیمی با اعلام این خبر اظهار کرد: نخستین همایش گردشگری و آموزش، مهارت و اشتغال 9 مهرماه در دانشکده گردشگری دانشگاه سمنان برگزار خواهد شد.

وی با یادآوری اینکه پنجم تا دوازدهم مهر هرسال به عنوان هفته گردشگری نامگذاری شده، خاطرنشان کرد: این همایش با هدف بررسی و توسعه صنعت گردشگری و تاثیر آن بر ارزش‌های فرهنگی – اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی جامعه برگزار می‌شود .

دکتر رحیمی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی سازمان جهانی جهانگردی به عنوان سال آموزش، مهارت و اشتغال افزود: با توجه به اینکه دانشگاه‌ها در این زمینه نقش مهمی دارند، برگزاری این همایش در دانشگاه سمنان در پیشبرد اهداف علمی آن بی‌تاثیر نخواهد بود .

این عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان با اشاره به میهمانان این همایش علمی تصریح کرد: این همایش با حضور معاون وزیر میراث فرهنگی‌، صنایع دستی و گردشگری و مسئولان ارشد استانی و کشوری، دانشجویان و اساتید دانشگاه و علاقه‌مندان به حوزه گردشگری برگزار خواهد شد.

به گفته رئیس دانشکده گردشگری دانشگاه سمنان، نخستین همایش گردشگری و آموزش، مهارت و اشتغال با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ، دانشگاه سمنان و… برگزار می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.