علمی و دانشگاهی

توانمندی‌های فناوری نانو در صنایع داروسازی معرفی می‌شود

به گزارش ایسنا، نمایشگاه “ایران فارما” نمایشگاهی در صنعت دارویی است که با هدف معرفی توانمندی و پتانسیل صنعت دارویی کشور، ارائه آخرین تحولات و دستاوردهای صنعت دارو، آشنایی با بازارهای جدید و ایجاد بستر لازم جهت انتقال دانش فنی، از سال ۱۳۹۳ برگزار شده است.

توسعه‌ فناوری نانو در حوزه سلامت و بهداشت، یکی از بخش‌های شاخص است که می‌تواند بر سلامت عمومی جامعه تأثیر بسزایی داشته باشد. لذا اهتمام ورزیدن به پیشبرد این عرصه با کمک متخصصان، فناوران و تولیدکنندگان امری اجتناب‌ناپذیر است و با توجه به چشم‌انداز بیست ساله توسعه فناوری ‌نانو، امید است که این فناوری شتاب بیشتری بگیرد.

برای تحقق این هدف ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در حاشیه پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما نشست تخصصی تحت عنوان “فرصت‌های فناوری نانو در صنایع داروسازی” را برگزار می‌کند.

تعامل نزدیک با شرکت‌های فعال این حوزه و ارائه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های فناوری نانو در سه حوزه “تجهیزات و ماشین‌آلات”، “نانوداروها”، و “آب و پساب” از اهداف برگزاری این نشست است. در انتهای این نشست، متقاضیان فناوری و سرمایه‌گذاران به منظور آشنایی بیشتر با فناوری‌های ارائه شده در جلسات B2B به بررسی جزئیات فناوری خواهند پرداخت.

نشست تخصصی فرصت‌های فناوری نانو در صنایع داروسازی در روز دوم مهرماه ۱۳۹۸ در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.