علمی و دانشگاهی

برگزاری تورهای فناوری در حاشیه دوازدهمین جشنواره فناوری نانو

به گزارش ایسنا، تورهای فناوری از مؤثرترین برنامه‌ها در راستای توسعه فناوری محسوب می‌شوند؛ از این رو ستاد توسعه فناوری نانو با اهدافی چون آشنایی دانشجویان، اعضای هیات‌علمی و مسئولان دانشگاهی با توانمندی‌های علمی کشور در حوزه فناوری نانو، آشنایی دانشجویان و اساتید با ستاد نانو، اقدام به برگزاری تورهای فناوری در حاشیه دوازدهمین جشنواره فناوری نانو کرده است.

تورهای نمایشگاه گردی فناوری نانو با هدف آشنایی بیشتر مدیران و کارشناسان صنایع مختلف کشور با توانمندی‌های نانویی ایران در حوزه‌های فعالیتشان در دستور کار غرفه تورهای فناوری نانو در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو قرار خواهد گرفت.

مخاطبان این تورها اعضای هیات‌علمی، اساتید و مسئولان دانشگاهی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی با رشته تحصیلی فناوری نانو یا پایان‌نامه مرتبط به نانو، دانشجویان تحصیلات تکمیلی با رشته مرتبط با فناوری نانو و علاقه‌مندان حوزه فناوری نانو هستند.

هر تور شامل بخش نمایشگاه‌گردی است که در آن به معرفی برنامه‌های ستاد نانو و حمایت‌های آن، آشنایی با شرکت‌ها، محصولات و تجاری‌سازی فناوری نانو، توانمندی‌های فناوری نانوی ایران، اجرای آزمایش‌های ساده با محصولات موجود در غرفه‌ها و توضیح علمی و فنی محصولات توسط مدرسان و کارشناسان مربوطه پرداخته خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.