علمی و دانشگاهی

اجرای طرح رویش ویژه دانشجویان جدید در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

به گزارش ایسنا، رحمان پور ضمن بیان این مطلب و با اشاره به اینکه ویژه برنامه های فرهنگی از سوی نهاد رهبری برای دانشجویان جدید الورود در نظر گرفته شده است، گفت: طرح رویش در قالب اردوهای آموزشی، فرهنگی وتفریحی اجرا می شود و در آن  علاوه بر انجام  بازدیدهای گروهی و دیدار با اساتید برجسته علمی و فرهنگی، دانشجویان با مسائل مختلف اخلاقی، اجتماعی و فرهنگی آشنا می شوند.

وی با بیان اینکه دانشجویان علاقمند می توانند تا ۱۵ مهرماه با شماره ۳۰۰۰۷۲۰۹۱ تماس بگیرند، عنوان کرد: افراد با مصاحبه در این دوره آموزشی پذیرفته می شوند و خودسازی و کار فرهنگی را در این دوره  آموزش می بینند.

مدیر اجرایی دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه اصول کار تیمی، شیوه های هدف گذاری و پیاده سازی اهداف در قالب مهارت ارتباط موثر، مدیریت استرس، مدیریت مطالعه، سبک زندگی اسلامی و فن بیان و سخنوری در این طرح گنجانده شده است، ابراز کرد: مهارت آشنایی با شبکه های اجتماعی و اصول و بایسته های فرهنگی و مهارت حل مسئله از دیگر موضوعاتی است که به آنها پرداخته می شود.

وی با بیان اینکه عضویت در باشگاه نبض خوشبختی یکی دیگر از برنامه هایی است که برای دانشجویان در نظر گرفته شده است، ادامه داد: این برنامه در قالب آموزش در فضای مجازی، آموزش حضوری ، کرسی آزاد اندیشی و نقد فیلم اجرا می شود.

به گزارش وبدا، رحمان پور گفت: دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت دفتر نهاد رهبری و تکمیل فرم عضویت در این طرح شرکت کنند؛ علاوه براین هدیه ای نیز توسط نهاد رهبری برای دانشجویان ورودی جدید در نظر گرفته شده است که در همایش خانواده و دانشگاه به آنها اهدا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.