ادبیات و کتاب

تجلیل از محمدعلی بهمنی در جشنواره شعر دانشجویی

به گزارش ایسنا، در این برنامه که روز سه‌شنبه (۲۳ مهرماه) از ساعت ۱۵ در دانشکده ادبیات دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود، پنل تخصصی با موضوع «کنکاشی در غزل معاصر» برگزار خواهد شد.

سعید بیابانکی، محمدسعید میرزایی، هادی خوانساری و علیرضا بهرامی از شاعران غزل‌سرایی هستند که در این روز درباره غزل معاصر و نیز تاثیر نسل محمدعلی بهمنی در سیر تکوینی آن سخن خواهند گفت.

علاوه بر شاعران مدعو، شعرخوانی جمعی از دانشجویان و استادان دانشگاه نیز از دیگر بخش‌های اصلی مراسم است.

علاقه‌مندان به حضور در این محفل شعر می‌توانند به دانشکده ادبیات دانشگاه علامه طباطبایی واقع در سعادت‌آباد تهران مراجعه کنند.

نخستین رویداد جمعی جشنواره ملی شعر دانشجویی با آغاز سال تحصیلی جدید، در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد که با برگزاری پنل تخصصی با حضور اسماعیل امینی و سیدمهدی طباطبایی، سخنرانی علی دهباشی و اهدای نخستین تندیس «رودکی» به محمدرضا شفیعی کدکنی و شعرخوانی جمعی از دانشجویان و استادان این دانشگاه و نیز اجرای موسیقی حسام‌الدین سراج همراه بود.

دومین رویداد جمعی این جشنواره نیز هفته گذشته در دانشگاه زنجان با برگزاری پنل تخصصی با حضور قربان ولیئی، اهدای تندیس «رودکی» به ساعد باقری و شعرخوانی غلامرضا طریقی و مصدق آقاجانلو و نیز جمعی از دانشجویان و استادان دانشگاه زنجان برگزار شد.
 
پایان پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *