ادبیات و کتاب

دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه کتاب برگزار شد

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این جلسه که با ریاست محسن جوادی (معاون فرهنگی وزارت ارشاد) و اعضای شورا روز چهارشنبه (۱۷ مهرماه) در این معاونت برگزار شد درباره ساختار جدید نمایشگاه کتاب تهران بحث و بررسی شد و اعضا درباره نقاط ضعف و قوت ساختار نمایشگاه کتاب تهران به تبادل نظر پرداختند.

بر اساس این گزارش، موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران پس از پایان سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران با انتشار فراخوانی نسبت به جمع‌آوری نظرات اهالی صنف درباره برگزاری نمایشگاه اقدام کرد. پس از جمع‌آوری نظرات و پس از کارشناسی موضوع، چارت جدید در جلسه شورای سیاست‌گذاری مطرح شد. اعضای شورا نیز نکاتی را درباره چارت پیشنهادی اعلام و ملاحظاتی را لحاظ کردند که مقرر شد پس از رفع اشکالات و نهایی شدن در جلسه آتی مطرح شود.

در دومین جلسه شورای سیاست‌گذرای سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، مهدی فیروزان، هومان حسن‌پور، مهدی اسماعیلی‌راد، محسن چینی‌فروشان، ایرج ضرغام، میثم نیلی، علیرضا سبحانی‌نسب، فریدون عموزاده خلیلی، محمدجواد مرادی‌نیا، ابراهیم حیدری، قادر آشنا و ایوب دهقانکار حضور داشتند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *