علمی و دانشگاهی

همکاری با سازمان‌های مردم نهاد در قالب ایده‌های فناورانه

به گزارش ایسنا، مجتبی ابراهیمی، امروز ۲۷ آبان در جلسه بررسی ابعاد همکاری جهاد دانشگاهی خراسان‌جنوبی با سازمان‌های مردم نهاد، گفت: جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی در حوزه‌های پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و اشتغال و توانمندی‌ها، به بررسی زمینه‌های موجود برای امکان همکاری با سازمان‌های مردم نهاد می‌پردازد.

وی افزود: همکاری سازمان‌های مردم نهاد با جهاد دانشگاهی در قالب ارائه ایده‌های فناورانه و مرتبط با اشتغال و کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌تواند به پیشبرد اهداف و رسالت‌های هر دو طرف کمک کند.

معاون آموزش جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی ادامه داد: جهاد دانشگاهی با اعتقاد راسخ به توان سازمان‌های مردم نهاد بخصوص در حوزه جوانان، آماده هر گونه همکاری با این سازمان‌ها است.

در ادامه مدیران هر یک از سازمان‌های مردم نهاد حاضر در جلسه به تشریح فعالیت‌ها و نقش سازمان ذیربط خود پرداخته و ضمن همکاری مشترک با جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد علمی اعلام آمادگی کردند.

در پایان مقرر شد جهاد دانشگاهی در قالب جلسات حضوری جداگانه از نزدیک با فعالیت‌های هر یک از این سازمان‌ها آشنا شده و در قالب تفاهم نامه‌های جداگانه برنامه‌های مشترکی را پیش‌بینی و به اجرا در آورند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *