علمی و دانشگاهی

برگزاری الکترونیکی آزمون‌های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ترم آینده

به گزارش ایسنا، بزرگترین ساختمان مرکز آزمون ها و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت و دبیر شورای مشاوران معاونت آموزشی وزارت بهداشت، امروز  افتتاح شد. 

این ساختمان کهبا اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان تجهیز و راه اندازی شده است، یک هزار و ۳۴۰ متر فضای فیزیکی دارد و  به  ۱۰ عدد سرور و  ۶۸۰ کلاینت مجهز است به گونه‌ای که ظرفیت قابل افزایش آن به  ۸۵۰ عدد می رسد. 

 مساحت مرکز فوق در زمینی به متراژ  دو هزار و ۶۰۰ با زیر بنای ۲۰۰۰ هزار مترمربع  و در سه طبقه بنا شده و از ۸ کلاس ۱۲۰ و همچنین ۱۰ کلاس ۶۰ نفره تشکیل شده است به گونه‌ای که کلاس‌های این مرکز را به امکانات آموزشی مجهز کردیم. 

رییس مرکز آزمون های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در این ارتباط گفت: تلاش می شود تمامی آزمون‌های این دانشگاه از ترم آینده به صورت الکترونیکی و در قالب انواع مختلف آزمون ها برگزار شود.

دکتر مسیح صبوری تاکید کرد: آزمون های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در گذشته به صورت سنتی با صرف هزینه بالای کاغذ و در قالب تشریحی و تستی برگزار می شد اما با برگزاری آزمونها به صورت الکترونیکی از نظر اقتصادی صرفه جویی قابل توجهی اتفاق خواهد افتاد به نحوی که با برگزاری هر آزمون بیش از  ۴۳ میلیون تومان صرفه جویی می شود. 

به گزارش وبدا، وی در پایان گفت: با افتتاح مرکز آزمون‌های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به زودی امتحانات این دانشگاه به روش‌های مدرن و شیوهای جدید برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *