علمی و دانشگاهی

اعلام آمادگی واحد علوم‌وتحقیقات دانشگاه آزاد برای همکاری در تأمین نیازهای دفاعی

به گزارش ایسنا، دکتر رضا مسعودی در همایش «مقاومت-پایداری-اقتدار» ضمن خیرمقدم و تبریک هفته دفاع مقدس، گفت: جای دارد یادی کنیم از شهدای جنگ تحمیلی که با نثار خون خود شرایط و امنیت حال حاضر را فراهم کرده‌اند. امیدوارم با رفتار، اعمال و فعالیت خود برای تحقق اهداف والای آنان، در روز قیامت در برابر آن عزیزان سربلند باشیم.

وی افزود: بدون شک بزرگداشت هفته دفاع مقدس و یادآوری ایثارگری شهدا، ترویج و زنده نگاه داشتن این فرهنگ در کشور، جامعه و بخصوص دانشگاه نقش بسیار ویژه‌ای در هویت بخشی به نسل جوان را دارد.

دکتر مسعودی با اشاره به بازدید خود از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران، ادامه داد: گرچه تنها بخش کوچکی از دستاوردهای دفاعی انقلاب اسلامی در این نمایشگاه در معرض نمایش قرار داده شده است، لیکن همین دستاوردها خود نشان از اقتدار و توانمندی جمهوری اسلامی ایران در حوزه دفاعی دارد. توانمندی و اقتداری که بدون شک از برکات هشت سال دفاع مقدس است.

وی فعالیت در حوزه تأمین نیازهای دفاعی کشور را یکی از مأموریت‌های دانشگاه‌ها بیان کرد و افزود: واحد علوم و تحقیقات با توجه به ظرفیت علمی، تحقیقاتی و پژوهشی خود، آمادگی هرگونه همکاری و حمایت از فعالان حوزه تأمین کننده امنیت کشور را دارد.

بر اساس اعلام روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت بزرگداشت سی و نهمین سالگرد دفاع مقدس در واحد علوم و تحقیقات آغاز به کار کرده و تا ۷ مهرماه جاری ادامه دارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *