به گزارش ایسنا، حسن پور با بیان این مطلب افزود: یکی از دانشگاه هایی که در همین راستا گام برداشته است، دانشگاه جامع علمی کاربردی بوده که با شعار «علمی شو، کاربردی شو» قدم های مفیدی را در مهارت محور کردن آموزش عالی برداشته است. در این میان دانشکده رسانه فارس از مراکز علمی است که با ترسیم چشم انداز کوتاه مدت و بلند مدت در راستای تحقق کارآفرینی و مهارت افزایی دانشجویان کشور در حوزه رسانه گام های مهمی برداشته است.

وی در تشریح ویژگی های منحصر به فرد آموزش های مهارتی دانشکده رسانه فارس گفت: برخورداری از کارگاه های تخصصی هر رشته از جمله دوبلاژ، کارگاه عکاسی، استودیوی مجهز، اتاق خبر و… یکی از مهمترین ویژگی‌های این مرکز است. 

حسن پور تصریح کرد: دانشجویان دانشکده رسانه فارس در این کارگاه ها  با کمک استادان هر رشته  در انجام پروژه‌های واقعی مشارکت می کنند و ضمن کسب تجربه، با فضای کسب و کار هر مهارتی آشنا می شوند که به اشتغال این دانشجویان کمک شایانی می کند. رشته های این دانشکده عبارتند ازمقطع کاردانی در رشته‌های «خبرنگاری» ، «روابط عمومی» ، «عکاسی خبری» ، «عکاسی هنرهای تجسمی» با کد ، «مترجمی انگلیسی»، «سینما-تدوین فیلم» و در مقطع کارشناسی در رشته های «خبرنگاری سیاسی و اقتصادی» ، «روابط عمومی» ، «مدیریت امور فرهنگی» ، «عکاسی خبری» و «گویندگی ودوبله» ثبت نام کنند.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان ثبت‌نام می توانند به صورت غیر حضوری، مدارک خود را شامل تصویر شناسنامه، تصویر کارت ملی، تصویر مدرک دیپلم برای متقاضیان مقطع کاردانی و تصویر مدرک کاردانی یا کارشناسی برای متقاضیان مقطع کارشناسی،  فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است و  کارت پایان خدمت یا معافیت (دانشجویان دانشکده از معافیت تحصیلی بهره مند می شود) را به شماره ۰۹۰۳۱۳۱۷۲۳۴ در واتساپ و یا به آیدی @Fars_admin1 در تلگرام ارسال کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *