به گزارش ایسنا، فریبرز محمود زاده، مسوول نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ایران با اشاره به بازگشایی پنجره نقل‌ و انتقالات تیم‌های آسیایی از سوی کمیته تعیین وضعیت بازیکنان گفت: با وجود این معافیت، استقلال و شهرخودرو با توجه به آرای بین‌المللی و بسته شدن TMS، تا عصر دیروز موفق به ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود نشدند و تا این لحظه نتوانستند مشکل خود را برای همراهی بازیکنان جدید در لیگ قهرمانان آسیا حل کنند.

او هم‌چنین در واکنش به غیبت برخی از بازیکنان استقلال در تمرینات این تیم به علت اتمام قرارداد، تاکید کرد که فصل جاری بعد از لیگ قهرمانان آسیا تمام می‌شود و تمام بازیکنان استقلال موظف به شرکت در تمرینات و مسابقات این تیم تا اتمام لیگ قهرمانان هستند.

محمودزاده یادآور شد: باشگاه استقلال مکاتبه‌ای با سازمان لیگ درباره همین بازیکنان داشت. متاسفانه این بازیکنان در تمرین تیم‌شان شرکت نکردند. باید بگویم که مسابقات لیگ قهرمانان آسیا جزو مسابقات فصل جاری است. از طرفی باشگاه استقلال بند حقوقی را در متن قرارداد بازیکنانش گنجانده به این شرح که “در صورت حضور باشگاه در مسابقاتی که به بعد از این قرارداد گسترش یابد، بازیکن موظف به حضور در مسابقات مذکور است”. با توجه به این موضوع بازیکنان موظف به حضور در سر تمرینات و مسابقات هستند.

به گزارش ایسنا، در روزهای گذشته بازیکنانی مانند روز به چشمی، محمد دانشگر، علی کریمی، فرشید اسماعیلی و فرشید باقری به علت اتمام قرارداد خود از شرکت در تمرینات استقلال خودداری کردند که با توجه به این موضوع باید هر چه زودتر خودشان را به کادرفنی معرفی کنند و آماده شرکت در لیگ قهرمانان آسیا شوند. از طرفی این تیم نمی‌تواند رشید مظاهری و سایر بازیکنان جدید خود را در آسیا داشته باشد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *