به گزارش ایسنا و به نقل از المدی، باشگاه پرسپولیس قهرمان چهار دوره اخیر لیگ برتر ایران تصمیم گرفت که قرارداد بشار رسن هافبک عراقی خود را تمدید کند چرا که این بازی در لیگ ایران عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد.

پرسپولیس در ۳۰ بازی خود در لیگ برتر ۲۱ پیروزی به دست آورد تا با ۶۷ امتیاز مقتدرانه قهرمان شود و بشار رسن در این قهرمانی نقش پررنگی داشت. مدیر برنامه های بشار سهم بسزایی در تمدید قرارداد این بازیکن داشت. او مدیران پرسپولیس را مجبور کرد که برای تمدید قرارداد با بشار همه مطالبات او را پرداخت کنند.

در ادامه گزارش این سایت عراقی آمده است: یحیی گل محمدی دوست داشت که بشار در پرسپولیس باقی بماند و خود بشار هم ترجیح داد که فعلا راهی فوتبال اروپا نشود و در پرسپولیس باقی بماند. او یکی از امیدهای اصلی تیم ایرانی برای درخشش در ادامه لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود. بشار و هم تیمی های خود در پرسپولیس شروع خوبی در فصل کنونی لیگ قهرمانان آسیا نداشته اند و در دو بازی تنها یک امتیاز کسب کرده اند. آنها باید در دیدارهای باقیمانده جبران کنند.

در پایان این گزارش آمده است: بشار رسن با درخشش در پرسپولیس قطعا یکی از امیدهای تیم ملی فوتبال عراق هم برای صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خواهد بود. او از زمان حضورش در لیگ ایران بسیار خوب ظاهر شده است و جزو نفرات اصلی کاتانچ در تیم ملی هم خواهد بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *